Alanya İkiz Otel Web Marketing çalışmaları başladı.

Alanya’da faaliyet gösteren İkiz Otel‘in İda Consulting tarafından yenilenen web sitesinin ardından sitenin web marketing çalışmalarına başlandı. Online rezervasyon modülü eklenen siteden dileyen müşteriler kredi kartları ile otelden online rezervasyon yapabilecekler. Özellikle arama motoru optimizasyonu SEO kurallarına göre yeniden yapılan web sitesinin arama motorlarında görünürlüğünün artması için site içi ve site dışı çalışmalara hız verildi.

Google Arama Ağı reklamlarında başlatılan çalışmaya ek olarak Görüntülü Reklamlarda kullanılmak üzere otel görsellerinin kullanıldığı 9 farklı boyutta kurumsal banner çalışmalarına başlandı.

Özellikle oteli ve Alanya’da tatili arayan kullanıcıların arama sonuçlarında web sitesini görebilmeleri için yapılan reklam çalışmalarında otel ve bölge bazlı arama terimleri ve anahtar kelimelere yer verildi. Görüntülü Reklamların da başlaması ile Marka Bilinirliği ve satışa yönelik arama kampanyaları ile İkiz Otelin iyi bir turizm sezonu geçirmesi hedeflenmektedir.

ikiz-otel-blog