Aquasis Deluxe Resort Daha Güçlü Daha Şık

Aquasis Deluxe Resort - İDA Consulting Web Tasarım

Didim bölgesinin en sevilen otellerinden Aquasis Deluxe Resort İDA Consulting ile yeni web sitesine kavuştu.

Ege bölgesinin dikkat çeken en güzel otellerinden Aquasis Deluxe Resort kendi kalitesine yakışır, kolay yönetilebilen, hızlı, güvenli ve güçlü bir web sitesine sahip olması gerektiğinin farkında bu alanda sektörün en iyisi olan İDA Consulting ile çalışmaya karar verdi.

Kısa sürede tamamlanan ön hazırlıkların ardından İDA Consulting Web Tasarım ekibi tarafından yayına hazır hale getirilen yeni web sitesi artık yayında.

 

Aquasis İçin İDA Consulting Tarafından Sunulan Hizmetler

Genel olarak bir otelin otel web tasarım hizmetinden beklentileri ve ne tür beklentilerinin olması gerektiği genel hatları ile bellidir. Özellikle İDA web tasarım ekibi için bu alandaki deneyimin ışığında hassasiyet noktalarının belirlenmesi hiç de zor olmayabilir. Ancak aynı sektörde, aynı bölgede, aynı konseptte de olsa her bir tesisin kendi hedefleri ve kendine has detayları bulunmaktadır. Bu nedenle bir otel sitesi hazırlanırken o tesisi tüm yönleri ile tanımak ve anlamak gerekir. Bu sayede beklentileri tam anlamıyla karşılayacak en yararlı çözüm ortaya çıkmış oldu.

Aquasis Deluxe Resort olağanüstü güzelliklere sahip bir otel olarak daha önceki deneyimlerinde internette kendini yansıtamamış olmanın sıkıntılarından kurtulmak için İDA Consulting ile anlaştı. Sitenin her bir odaklanma noktasında site kullanıcısını rahatsız etmeyecek şekilde her an rezervasyon adreslerine ulaşması, kolay anlaşılabilir içerik dizilimi ve kullanım alışkanlıklarını ön planda tutan şık bir tasarım hazırlandı.

Kısa süre önce yayına başlayan site, tüm ekran genişliklerinde, tüm tarayıcılarda ve sistemlerde herhangi bir içerik ya da tasarım kaybına yol açmayarak en kusursuz görüntüyü zengin içerik ile birlikte sunacak şekilde tasarlandı. Aynı zamanda site içi SEO gerekliliklerinin tamamına sahip olması ve ortalama sayfa açılış süresinin en düşük düzeyde tutulması ile avantajlı bir platform sunuyor.

Aquasis Hakkında

660 Odası, 7 adet barı, 3 farklı konseptte A’la Carte Restoranı, özel plajı ile ve Apollon Tapınağı, Efes Antik Kenti, Priene, Milet, Herakleitos, D -Marin Marina & Yacht Clubgibi lokasyonlara yakınlığı ile dikkat çeken Aquasis Deluxe Resort uluslararası konaklama değerlendirme sistemlerinde aldığı yorum ve puanlarla hizmet kalitesinin de üst düzey olduğunu kanıtlamış bir tesistir.

Aquasis Otel Sitesi: http://aquasis.com/

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/aquasishotel/

Twitter Sayfası: https://twitter.com/aquasishotel

Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/aquasishotel/

Siz de web sitemi yenilemek istiyorum diyorsanız ve Aquasis Hotel’in sahip olduğu ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsanız İDA Consulting ile iletişime geçmek için buraya tıklayın!