Cappari Hotels Siteleri Yayında

Cappari Hotels

Kaş’ın en sevilen otelleri Aquarius Otel ve Aquaprincess Otel leri bünyesinde barındıran Cappari Hotels, web sitelerini yenilemek için İDA Consulting’i seçti. Turizm sektöründe web sitelerinin, seo çalışmalarının ve sosyal medya desteğinin önemini bilen oteller bu alanda alınması gereken önlemlerin farkında. Web sitesi tasarımı, online rezervasyon sistemi, web marketing hizmetleri ve daha bir çok konu için kaliteli hizmet almak için doğan ihtiyacı İDA Consulting karşılıyor. Yıllar önce kendi zamanının trendleri ve teknolojisi ekseninde hazırlanmış olan web sitelerinin güncel, modern ve kaliteli şekilde hem grafiksel arayüz hem de işlerlik bakımından verimli çalışabilmesi için bu tür site ve sistemlerin profesyonel uzmanlar tarafından yönetilmesi gerekiyor. Ne kadar iyi yönetilirse yönetilsin bir süre sonra da her web sitesinin gelişen ve değişen koşullara, beklentilere ayak uydurabilmesi için sıfırdan inşa edilmesi ihtiyacı doğuyor. Bu sebeplerle Cappari Hotels bünyesindeki Aquaprincess ve Aquarius otel siteleri de köklü bir yenilenme sürecine girme ihtiyacı hissederek İDA Consulting desteğine başvurdu.

Cappari Hotels Web Sitesi

Birden fazla oteli bünyesinde barındıran turizm gurupları için sunulan en faydaluı sistemlerden bir tanesi bütün otellerin bir arada tanıtılabileceği bir ortak ana sayfa hazırlamaktır. Bu konuda İDA Consulting son dönemlerde Side Sun Hotels, Miramare Hotels, Crystal Hotels gibi turizm sektörünün en önemli isimleri için benzer amaçlarla tamamen özgün ve firmanın kendi karakterini yansıtan çalışmalar sunmuştu. Aquaprincess ve Aquarius otellerinin birlikte sunulduğu Cappari Hotels ana sayfası da aynı amaçlarla ve yine Cappari’nin ve Kaş ilçesinin doğasını yansıtacak özgün bir tasarımla hazırlandı. Bu ortak sitede her iki otel ile ilgili genel bilgiler görüntülenebilecek ve otellerin kendi web sayfalarına ulaşım sağlanabilecek. Ayrıca Ortak ana sayfada her iki otele ait görüntülere, iletişim bilgilerine ve blog yazılarına da ulaşılabilinecek.

Cappari Hotels Blog

Blog syafaları ve güncel blog yazılarının hazırlanması teknik bakımdan bağlı olduğu ana sitenin arama motorları endexlerine, seo performanslarına ve etkileşimli kullanıma olanak sağlıyor. Aynı zamanda da bağlı olduğu ana sayfanın marka değerini, bilinirliğini ve markaya dair pozitif görüşlerin artmasını sağlıyor. Blog yazıları ve sosyal medya çalışmaları sayesinde firmalar, soyut birer işletme olmaktan çıkıp samimi, insancıl, duyguları ve fikirleri etkileşime sokabilen bir karakter kazanıyor. Hedef kitleye dair akılda kalıcılık ve sempati toplama amaçlarına doğrudan en olumlu katkıyı yapıyor. İşte bu amaçlarla Cappari Hotels için de dinamik, şık ve özgün tasarımlı bir blog sitesi hazırlanarak yayına alınmıştır. Otellerle ilgili güncel bilgiler ve haberlerin paylaşımına ek olarak Kaş ilçesinin doğa harikası özellikleri de bu blog sayfası aracılığıyla geniş kitlelerle paylaşılaya olanak bulmuştur.

Aquaprincess Otel Web Sitesi

Aquarius Otel Web Sitesi

Cappari Hotels Web Sitesi

Cappari Hotels Blog Sitesi