Prodüksiyon

banner_produksiyon

icon_produksiyonUzun yıllar, Fotoğraf çekimleri konusunda yüksek tecrübe kazanmış, bu işi bir sanat olarak benimsemiş profesyonel fotoğraf ekibimiz ile, mevcut tesislerimizin Yurt içi ve Yurt dışında çok daha iyi tanıtılabilmesi için hizmetinizdeyiz. UNUTMAYIN; firmanızın fotoğrafları ne kadar iyi, kaliteli ve ürünü anlatan fotoğraflar ise, pazarlama ve satışınız o kadar kolay olacaktır.
Broşürlerinizi, CD’lerinizi, ilan-reklam çalışmalarınızı ve en önemlisi WEB SİTENİZİ ön plana çıkaracak olan, kaliteli ve eşsiz olduğunuzu hissettirecek size özel FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ’nizdir.

İnteraktif Medya Uygulamaları

ida_touchFirmanızın, reklam-tanıtım çalışmaları içerisinde en önemli unsurlardan birisi olan İNTERAKTİF MEDIA uygulamalarında, “farkındalık” yaratacak profesyonel çalışmalar üreten İDA, rakipleriniz arasından sıyrılıp, üst seviyelere yükselmenizi sağlayacak çözümler sunmaktadır. Uzman grafik-tasarım kadromuz ile, web sitenize uyumlu İnteraktif DVD, INFO KANALI ve KIOSK KANAL çalışmaları ve önemli günlerinizde müşterilerinize kurumsal kimliğinizi tanıtacak özel olarak hazırlanmış Flash uygulamalı “İnteraktif Sunum” çalışmaları ile her zaman bir adım önde olacaksınız…