Crystal Hotels ve Nirvana Lagon Villas Suites & SPA’nın EMITT Standı, İDA Tarafından Yapıldı

2014 yılında, 71 ülkeden 4000 katılımcı ile TÜYAP Fuar alanın mevcut salonlarının neredeyse tamamı kullanılmıştı. 73.500’ü tatilci olmak üzere toplam 136.000 kişinin ziyaret ettiği EMITT fuarında, Türkiye’nin belli başlı tüm seyahat acentaları, tur operatörleri, otelleri, 200’ün üzerinde beldesi ve 71 ülkeden yüzlerce katılımcı yer almıştı.

Bu yıl 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde, dünyanın 5. büyük turizm fuarı konumundaki EMITT Fuarı, 19. kez ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Fuar Standınız, katılım gösterdiğiniz fuarda, fuar süresince kullanacak olduğunuz ofisiniz ve showroomunuzdur.

İDA Danışmanlık, 10 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile, her türlü fuar standını maksimum kalite / minimum maliyet bileşkesini yaratıp müşterilene sunmaktadır. İlgili fuarın özelliği ve firmaların bütçe ayarlamalarına göre, özel ahşap stand, maksima stand, modüler sistem fuar stand hizmetleri veren İDA, 12 metrekareden, 1250 metrekareye kadar, anahtar teslim fuar standlarını müşterilerine sorunsuz bir şekilde teslim etmiş, fuarlarının başarılı ve kazançlı geçmesini sağlamıştır.

Kemer, Belek, Side ve Bodrum gibi Türkiye’nin gözde tatil lokasyonlarında 14 oteli bulunan Crystal Hotels ile Gerçek Türk Misafirperverliğinin Dünyasına Hoşgeldiniz.

Muhteşem deniz ve dağ manzarasını müthiş çam ağaçları ormanı ile süsleyen Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa, “Maksimum Mutluluk” ilkesi ile Akdeniz’in doğasını ‘kişiye özel’ hizmetleriyle birleştirmektedir. Yıl boyunca misafirlerine “Privileged Life” konsepti ile en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen otelcilik anlayışı, alışılmışın dışında, şık, etkileyici, doğaya saygılı, farklı mimari tasarımıyla bütünleşmiştir.

Bu sene de fuar stand tasarımında İDA Consulting’e güvenen Crystal Hotels Resort & SPA ve Crystal Hotels’in son gözdesi olan Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA, 3. Salon – 3222 numaralı standında siz değerli misafirlerini bekliyor olacak.

Nirvana&Crystal_Stant_Sunum-011 Nirvana&Crystal_Stant_Sunum-021 Nirvana&Crystal_Stant_Sunum-031 Nirvana&Crystal_Stant_Sunum-041 Nirvana&Crystal_Stant_Sunum-051 Nirvana&Crystal_Stant_Sunum-061 Nirvana&Crystal_Stant_Sunum-071 Nirvana&Crystal_Stant_Sunum-091