Dünya Devi, İDA İşbirliği İle Turizm Sektörüne Giriyor

İnşaat sektörünün prestijli yayınlarından biri olan Engineering News Record (ENR) Dergisi tarafından “En Büyük 225 Uluslararası Müteahhit” sıralamasında dünyada 40. sırada Türkiye’de ise 1. sırada yer alan Polimeks Holding, büyük bir yatırım ile turizm sektörüne giriyor!

Dünya genelinde  üst düzey oteller zinciri mantığı ve alt yapı hazırlıkları ile turizm pazarına girmeye hazırlanan Polimeks Holding artık otelcilik, seyahat ve konaklama alanlarında da hizmet verecek. Polimeks Holding’in faaliyete geçirmeye hazırlandığı oteller zinciri TASIGO HOTELS & RESORTS büyük markalar arasında yerini almaya hazır!

Tasigo Hotels’e; otelcilik, seyahat ve konaklama alanlarının web tasarım, sosyal medya ve web marketing konularında deneyimli firması İDA Consulting partnerlik ediyor.

Tasigo Hotels İçin Hazırlanan Hizmetler

İDA Consulting ile Tasigo Hotels arasında yapılan anlaşmaya göre İDA, Tasigo Hotels’e şu hizmetleri sunacak:

Web Tasarım Hizmetleri

Tasigo Hotels’in olağanüstü detaylarına uygun biçimde hazırlanan sıra dışı ve göz alıcı bir tasarım ile belirlenen web sitesi çalışmaları çoktan başladı. Tesislerin genel karakterine uyacak şekilde heyecan verici bir web sitesi, kullanıcıları ve ziyaretçileri le kavuşmayı bekliyor.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Web sitesinin ve sosyal medya hesaplarının tamamının kaliteyi yansıtacak şık tasarımlarla donatılmasını sağlamak üzere İDA Consulting grafik tasarım ekibi, yoğun bir şekilde çalışmalara başladı. Bu çerçevede görsel uyum ve şıklığın ön planda tutulduğu, kurumsal kimliği en doğru şekilde yansıtacak web sitesi banner görselleri, sosyal medya paylaşım taslakları ve web mailing tasarımları hazırlanıyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Başta Facebook Twitter ve Instagram olmak üzere bütün sosyal ağlarda en doğru şekilde temsil edilmesi ve tanıtılması için Tasigo Hotels & Resorts için kurumsal bütünlüğü gözeten hesaplar oluşturularak kullanıcı etkileşimlerine hazır hale getirildi. Bu çerçevede her bir hesap için uygun hedef kitleler seçilerek gerekli kategorilendirmeler ve hedeflemeler yapıldı, kuruma dair temel bilgiler ve tanıtıcı yazılar hazırlandı. Kısa zamanda çığ gibi büyüyerek on binlere ulaşması beklenen hesaplar yeni ziyaretçilerini bekliyor.

Diğer Detaylar

İDA Consulting tarafından Tasigo Hotels & Resorts için hazırlanan hizmetlere dair bazı önemli detaylar ise şu şekilde:

   • Hazırlanan web sitesi bir intro karşılama sayfası içererek zincir otel olarak planlanan otellerin içeriklerine ilk adımda kolay ulaşım,
   • Web sitesinde çoklu dil seçeneği ile siteyi ziyaret eden internet kullanıcısına kendi dilinde içerik,
   • Responsive altyapı imkanları ile mobil cihazlardan dev ekranlara kadar bütün çözünürlüklere uyum sağlayabilen ve hiçbir şekilde görüntü ya da içerik kaybı yaşanmayan bir alt yapı,
   • Bütün arama motorları algoritma güncellemeleri dikkate alınarak tüm platformlarda 2017 SEO gereklilikleri ile 100% uyumlu,
   • Ön bellekleme, CDN ve Gzip sıkıştırma teknikleri ile kullanıcıyı bekletmeyen hızlı açılan bir web sayfası,
   • Ayrıca Otel sitesi ziyaretçilerinin geniş kapsamlı gezinti deneyimlerinden yararlanarak hazırlanan kullanıcı dostu arayüzler,
   • Sosyal medya kanallarının anlık akışları ile desteklenen sayfalar,
   • Yüksek çözünürlükte profesyonel fotoğraflar ve videolar ile desteklenen zengin içeriğe sahip,
   • Kolay yönetim paneli ile her an güncellenebilen bir site ile rekabette bir adım önde olacak…

Tasigo Hotels için hazırlanan sosyal medya hesaplarını aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz:

Facebook
Google +
Youtube
Twitter
Instagram
Vimeo
Foursquare
Linkedin
Periscope