Ersan Resort & SPA Yeni Web Sitesi Yayında

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız Ersan Resort & SPA’nın web sitesini yeniledik.

Misafir memnuniyetine dayalı yönetim felsefesi ile Bodrum’da sizlere modern konforu, maksimum servis kalitesi ile unutamayacağınız konaklama keyfi sunmayı ilke edinmiş Ersan Resort & SPA için hazırladığımız web sitesi yayına alınmıştır.

Web sitesinin yanı sıra CallCenter satışı, toplu mail gönderimleri ve sosyal medya yönetiminde de işbirliği içerisindeyiz.

Ersan Resort’e bizi tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ersan Resort Hakkında;

Ersan Resort & SPA; Bodrum şehir merkezine 4 km, Bodrum Hava Limanına 40 km uzaklıkta Ege sularında, mavi bayraklı muhteşem bir denize sahip, (Mavi Bayrak, belirli standartlara uygun olan plaj ve marinalara verilen uluslararası bir çevre ödülüdür. Mavi Bayrak, temiz, iyi korunmuş, güvenli bir çevrenin göstergesidir), özel kumsalı, sakin ortamı, muhteşem tropik bahçeleri, havuzları ve palmiye ağaçları ile çevrili doğal güzellikleriyle misafirlerine evlerindeki rahat ve konforu yaşatan all inclusive konsepti ile Ersan Resort & SPA özgün ve seçkin bir tatil merkezidir.

Ersan Resort Web Sitesi: http://www.ersan.com.tr

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/ErsanResortSpa

Twitter Sayfası: https://twitter.com/ERSANRESORTSPA/

Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/ERSANRESORTSPA/

Siz de web sitenizi yenilemek ve Ersan Resort’ün sahip olduğu ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsanız İDA Consulting ile iletişime geçmek için buraya tıklayın!

ersan resort web sitesi