Facebook İfadeleri Listesi

Emojilerle aranız nasıl bilmiyoruz ama biz onlarsız yaşayamaz olduk. Zamanında derdini anlatamamaktan MSN’de sık sık kavga etmiş bir nesil olarak emojisiz yazışamayanlardanız.

Sizin için bir güzellik yaptık, Facebook mesaj ve paylaşımlarınızda kullanabileceğiniz harika ifadeleri tek bir yerde topladık (standart ifadeler ve tüm yeni Facebook emojiler).

Gizli Skype Smileyleri listemizi çok beğenmiştiniz, şimdi de tüm Facebook ifadelerinin listesini sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayfayı kesinlikle yer imlerinize eklemelisiniz  sunglassesemoticon

Facebook ifadeleri listesi ile, bilgisayarınızdan yaptığınız paylaşımlar da mobil cihazlardan paylaştıklarınız kadar renkli. Sadece ruh halinize, Facebook durumunuza, yorumunuza ve paylaşımınıza uygun ifadeleri seçin ve arkadaşlarınıza kendinizi daha iyi ifade edin.

Aşağıdaki listedeki emolojileri kullanmak çok pratik. Tüm yapmanız gereken kullanmak istediğiniz ifade imajının altındaki kutucuğa tıklayıp kopyalamak ve Facebook’da yapacağınız paylaşımın yanına yapıştırmak. Boş bir kare görürseniz panik olmayın, Facebook’da “Paylaş” dediğiniz anda kutucuk ete kemiğe bürünecek.