Facebook Messenger’ın yeni özelliği Görüntülü Sohbet

Dünya çapında 600 milyon kullanıcısı olan Facebook Messenger rakiplerinden geç de olsa görüntülü arama özelliğini kullanıma sundu. İlk etapta 15 ülkede geçerli olan arama özelliği henüz ülkemizde aktif olarak kullanılmıyor. Önümüzdeki günlerde tüm dünyanın kullanımına açılması planlanan özellik ile Facebook Messenger, rakiplerinin daha önceden sunmuş olduğu bir özelliği daha kullanıcılarıyla buluşturmuş olacak.

Facebook Messenger özelliğinin kullanımı da oldukça kolay. Görüşmek istediğiniz arkadaşınızın görselinin üstünde yer alan video görseline tıklayarak arama gerçekleştirebiliyorsunuz. Görüşmelerin web üzerinden tamamen ücretsiz olması nedeniyle yapmış olduğunuz görüntülü görüşmelerden ötürü herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmıyor.

Dünya çapında kullanıcı sayısı her geçen gün artan Facebook bu yeni özelliğinin tüm dünyada kullanılmaya başlamasından sonra da yeni kullanıcılar kazanacağa benziyor. Facebook Messenger görüntülü arama özelliği ile ilgili detaylı bilgiyi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.