Güral Premier ile İDA Consulting Anlaştı

Güral Premier Sosyal Medya Yönetimi için İDA Consulting ile anlaştı

Türkiye’de turizm sektörünün öncü kuruluşlarından Güral Premier, turizm kuruluşlarının en büyük destekçisi İDA Consulting ile anlaştı.

Son yıllarda artan önemi sebebiyle profesyonel desteğin neredeyse zorunlu hale geldiği sosyal medya yönetimi konusunda İDA Consulting profesyonel çözümler sunuyor. Güral Premier Hotels & Resorts da sosyal medya hesaplarının yönetimi konusunda işi uzman ellere teslim etmeye karar vererek İDA Consulting ile anlaşma sağladı. Bu çerçevede Güral Premier otellerine ait Facebook, Twitter, Instagram, Google Plus, Youtube, Vkontakte sosyal ağlarındaki hesaplarının yönetimini İDA Consulting‘e devrediyor.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetlerinde Neler Var?

Sosyal medya yönetimi hizmet sözleşmesi kapsamında İDA Consulting, oteller içerisindeki gündelik olaylar, durumlar ve önemli gelişmelerle ilgili paylaşımları planlıyor. Otellerin sosyal medyadaki takipçilerinin beklentileri ve eğilimleri de gözetilerek belirlenen sıklıkta, kompozisyon bütünlüğü içerisinde ve yüksek kaliteli tasarımlarla birlikte yapılan paylaşımlar, tesise özel konu etiketleri ve mentionlar ile zenginleştiriliyor.

Sosyal medya hesaplarının ve hazırlanan paylaşımların hedef kitleleri belirli demografik özellikleri ve belirli eğilimleri gözeterek optimize ediliyor. Böylece yapılan sosyal yayınların tamamının doğru adreslere, doğru kişilere doğru zamanda ulaşması sağlanıyor.

Raporlamalar Nasıl Yapılıyor?

Yönetilen sosyal medya hesaplarında hesap bazlı, paylaşım odaklı ve tarih bazlı raporlamalar hazırlanıyor. Böylece hizmet alan kişi ve kuruluşlar İDA Consulting tarafından hazırlanan raporları ele alarak tesislerine ait sosyal medya hesaplarının beğeni ve takipçi sayılarındaki gelişimi, sayfa değerinin artışını, yapılan paylaşımların beğeni – yorum – yeniden paylaşım etkileşimlerini, toplam ulaşılan kullanıcı sayılarını ve kullanıcıların demografik özelliklerini inceleyebiliyorlar.

Sonuç olarak İDA Consulting Sosyal Medya Yönetimi hizmetleri alarak Güral Premier, sunduğu hizmetlerin ve tesis koşullarının kalitesine yakışır derecede nitelikli ve marka değerini arttırıcı, kullanıcı odaklı bir sosyal medya ağına sahip oluyor. Arama motoru optimizasyonu konusunda destekleyici sosyal medya paylaşımları sayesinde hem web sitelerine daha fazla ziyaretçi çekebiliyor hem de rezervasyon sayılarını doğal bir şekilde arttırmış oluyor. İyi yönetilen sosyal medya hesaplarına sahip firmaların sunduğu hizmetlere karşılık aldığı taleplerin de her zaman yükseldiği tartışılmaz bir gerçektir.

Anlaşma Dahilinde Yer Alan Hizmetler

İDA Consulting ve Güral Premier arasında yapılan anlaşma dahilinde sosyal medya yönetimi hizmetlerine ek olarak grafik tasarım hizmetleri de yer alıyor. Sosyal medyada kaliteli paylaşımlar hazırlamanın en önemli adımlarından bir tanesi paylaşılan yayının şık görüntülerle desteklenmesidir. Hem bu sebeple hem de bu güne kadar yaptığı işlerle başarısını kanıtlamış olan İDA Consulting Grafik Tasarım ekibinin desteğini her alanda almak için Güral Premier, kurumsal kimlik ve diğer bütün grafik tasarım işlerini de bundan sonra İDA Consulting ile çözecek.

Web Marketing Desteği

Sosyal medya çalışmalarının amaca uygun bir yükseliş grafiğini hızlı ve etkili bir biçimde sağlamak için gerekli en büyük destek Web Marketing çalışmaları ile sağlanabilmektedir. Bu nedenle Güral Premier tarafından ilerleyen zamanlarda talep edilecek olan bütün web marketing hizmetlerinin de Google Partnerliği sertifikasına sahip İDA Consulting Web Marketing ekbi tarafından sağlanması konusunda anlaşmaya varıldı