İDA Consulting, Travel Turkey İzmir Fuarı’nda!

TRAVEL TURKEY İZMİR TURİZM FUAR VE KONGRESİ BU YIL 8-11 ARALIK 2016 TARİHLERİ ARASINDA  ”FUARİZMİR”  FUAR ALANI’NDA!

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic.A.Ş. ve İZFAŞ / İZMİR FUARCILIK HİZMETLERİ KÜLTÜR VE SANAT İŞLERİ A.Ş ortaklığıyla 10.kez 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında fuarizmir / Gaziemir’de gerçekleşecek. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, geçtiğimiz yıl ciddi katılımcı ve ziyaretçi sayılarına imza atarak dikkatleri üzerine toplamıştı.

31 ÜLKEDEN 1008 KATILIMCI FİRMA – 63 ÜLKEDEN 33.688 ZİYARETÇİ
TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ EŞSİZ  İŞ FIRSATLARI BU FUARDA!  KAÇIRMAYIN !!!
Türk turizm sektörünün başarılı organizasyonu Travel Turkey İzmir, 2016 senesinde ”fuarizmir’‘ fuar alanında 1000’nin üzerinde firma ve her yıl artan yurtdışı katılımıyla  büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam edecek. Türkiye’nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentelere, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacak. Gerek yurt içinde gerekse de uluslararası katılımcı ve ziyaretçilere tanıtımınız; yeni işbirlikleri gerçekleştirmeniz ve var olan ilişkilerinizin geliştirilmesi adına  bu fuara katılımınız son derece faydalı olacaktır.

İDA Consulting de 08-11 Aralık tarihlerinde Travel Turkey İzmir Fuarı’nda! C110’da standımızda sizleri bekliyor olacağız.

Ayrıca Venüs Hotel, Paloma Hotels ve KHG’nın stand tasarım ve uygulamasında da İDA imzasını göreceksiniz…