İDA Consulting – EMITT 2018 HotelRunner Theatre Sunumu

25-26 Ocak 2018 tarihlerinde, EMITT 2018 kapsamında düzenlenen HotelRunner Theater etkinliğinde Türkiye turizm sektörünün dijital dönüşümüne katkıları ile sürekli gündemde olan İDA Danışmanlık Kurucusu Uğursal Uğur, ‘Rezervasyona Dönüşen Online Kampanyalar Tasarlamak’ isimli sunumu ile yer aldı.

Turizm sektöründe geçirdiği uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyi, dijital çağa entegre eden ve bu alanda yaptığı çalışmaları anlatan Uğursal Uğur, başta oteller olmak üzere online platformlarda varlık göstermenin ve misafirler ile iletişim kanalı oluşturmanın öneminden bahsetti.

Sosyal Medya’nın Gücü

İhtiyaca uygun ve son teknoloji yazılım geliştirmeleri ile tasarlanan web sayfalarının yanı sıra, sosyal medya yönetimi ve kampanyalarının oteller için yaratığı dönüşüm imkanı, bu imkanın getirdiği ayrıcalıklardan bahsedildi.

SRK_7939

Turizm sektörününde değişen çağa ayak uydurması, doğru iletişim yöntemlerini doğru teknolojiler ile kullanılmasını vurgularken İDA Consulting‘in bu alanda yaptığı çalışmalardan da bahseden Uğursal Uğur, gelecekte turizm sektörünü nelerin beklediğini, sektörün kendisini hazırlaması gereken süreçleri de sunumunda anlattı.

SRK_7921

SRK_7947

EMITT tarafından, “En İyi Stand Etkinliği” kategorisinde ödüle layık görülen HotelRunner Theater, çok yakında Türkiye’nin bir çok noktasında düzenlenecek ve sektörün birleştirici etkinliği olmaya devam edecek.

Katkılarından dolayı teşekkür ederiz. İDA Danışmanlık ile yaptıkları çözüm ortaklığı çalışmaları ve hakkımızda daha fazlasını öğrenmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.