KoruMar Ephesus Beach SPA & Resort Web Sitesi Yayında!

Turizm sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi ve misafir memnuniyeti ile kendini ispatlamış olan KoruMar Hotel De Luxe tarafından işletilecek Korumar Ephesus Beach & SPA Resort, çok yakında İzmir Selçuk Pamucak sahilinde (Antik Efes Plajı) hizmet vermeye başlayacak.

Korumar Ephesus için hazırladığımız web sitesini yayına aldık. Bu tesisimize yaptığımız HTML5, CSS3.0, javascript, jquery, Full SEO ve mobil uyumlu responsive özellikli web sitesinin yanı sıra online reklamlar ve sosyal medya yönetiminde de işbirliği içerisinde olacağız.

KoruMar Ephesus’a, İDA Consulting’in deneyimli ekibini tercih ettiklerin için teşekkür ederiz.

KoruMar Ephesus Beach SPA & Resort Hakkında

109.000 m²’lik dönüm arazı üzerinde kurulu tesis, 54.000 m²’lik yeşil alanı, uzun ve geniş kumsal plajı ve Ege bölgesinin en büyük havuzlarından biri ile size kaliteyi konforla birleştirerek hak ettiğiniz tatili sunacak.

Beş yıldızlı bu otel, aile odaları, swim up (oda terasından havuz girişli oda) odaları, özel balayı odaları gibi farklı oda seçenekleri ile de özel taleplere hitap edecek.

Takip edebileceğiniz sosyal medya kanalları ve web sitesi;

Web Sitesi: www.korumarephesus.com.tr
Facebook: www.facebook.com/KoruMarResort
Twitter: www.twitter.com/korumarephesus
Instagram: www.instagram.com/korumarephesus

Siz de web sitenizi yenilemek ve KoruMar’ın sahip olduğu ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsanız İDA Consulting ile iletişime geçmek için buraya tıklayın!

KoruMar Ephesus