Lionel Hotel Yayında

Lionel Hotel İDA Consulting Desteği İle Yayında

Kısa bir süre önce faaliyete geçen İstanbul’un en yeni ve en şık oteli Lionel Hotel için İDA Consulting ekibinin çalışmaları da devam ediyor. İDA Consulting ekibi bir süredir devam eden çalışmalarını tamamladı ve Lionel Hotel’e özel tasarladığı internet sitesini bugün yayına açıyor. Web sitesinde sorunsuz ve özel yazılımla geliştirilmiş online rezervasyon sistemi de dahil olmak üzere aradığınız ve ihtiyaç duyacağınız her şeyi bulabilirsiniz.

Kusursuz tasarımı ile dikkat çeken web sitesi de otelin fiziksel ortamı gibi göz alıcı bir güzellikte tasarlandı.Bugün yayına başlayan web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın. Ayrıca kuruluş için hazırlanan facebook ve Twitter Sayfaları da çok yakında yayın hayatına geçecek. Teknolojide ve marka değeri yaratmak konusunda yılların tecrübesi ile hareket eden İDA Consulting ayrıcalığını yaşayan firmalar arasında olan Lionel Hotel farkını keşfetmek için Factsheet’i de incelemeyi unutmayınız.

Çok kısa bir süre önce yapım aşamasında olduğunu duyurduğumuz otel inşaatı ve onunla birlikte yapıma başlanan web sitesi artık tamamlandı ve ziyaretçilerini bekliyor.

Lionel Hotel Hakkında Bilgiler

Lionel Hotel iş ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin rahatlıkla ulaşımını sağlayabileceği Bayrampaşa’da yer almaktadır. Metrolara 3 dakika ve 15 dakika yürüme mesafesinde olup Atatürk Havalimanı’na metro istasyonundan direk bağlantısı bulunmaktadır.

25.000 m2 proje alanina sahip Lionel Hotel, 238 misafir odası, 700 m2 – 54 m2 arasında değişen ve son teknoloji ile donatılmış 15 adet tamamı gün ışığı alan toplantı & balo salonu, eşsiz lezzetler sunan restaurantları ve 1500 m2 SPA merkezi ile tasarım, konfor ve lüksü bir arada sağlıyor.

lionel-roomsOtelin Oda Özellikleri:

• 230 misafir odası

• 70 standart room 22 m2

• 124 adet superior room 26 m2

• 7 adet üç kişilik exucitive room 29 m2

• 14 adet delux room 35 m2

• 4 adet corner suit room 50 m2

• 4 adet junior suit room 50 m2

• 7 adet connection 0da 34+26 m2 = 60 m2


 

Eğer siz de marka değerinizi yükseltmek ve ziyaretçilerinizi göz alıcı bir zarafet ile karşılamak istiyorsanız İDA Consulting uzmanları ile iletişime geçin.