Markanızı bir Google İş Ortağı’na teslim edin

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün. Google İş Ortağı olan İDA Consulting ile, mevcut bütçenizle maksimum hedeflemeye ulaşabilir, markanıza veya ürününüze değer kazandırabilirsiniz…

Google Partners Ajansları Hakkında

Google Partners, AdWords hesaplarını yönetmesi için Google tarafından onaylanmış olan ajanslar, pazarlama uzmanları ve çevrimiçi uzmanlardır. “Google İş Ortağı” statüsünü kazanmak için; şirketin sağlıklı, müşterilerinin mutlu olması ve ajansın Google’ın en iyi uygulamalarını gerçekleştirdiğini gösteren Google İş Ortağı Rozeti‘ni kazanmış olması gerekmektedir.

Google Partners; ajansları tek bir kaynakta birleştirerek, genel olarak bir çatı altında toplamaktadır. Google Adwords ile ürün ve hizmetlerinizi tanıtırken ancak uzman bir ekipten alacağınız destek ile doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz. AdWords hesabınızı yönetmesi için bir Google İş Ortağıyla çalışmak hem zamandan tasarruf etmenizi hem de yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

Google Partners ile Çalışmanın Size Sağlayacağı Avantajlar

• Google İş Ortakları, Google Adwords konusunda uzmandır. Google tarafından uygulanan sertifikasyon sınavlarını geçerek Google’ın en yeni araçları ve ürünleri hakkında güncel bilgilere sahiptir.

• Kampanyalarınızı en doğru şekilde yönetir ve pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

• Google’dan aldıkları eğitimler ile her yenilik ve güncellemeye erişebilir olduklarından başkalarından her daim bir adım öndedir.

• Sizin için en doğru stratejileri belirler, kampanyalarınızı planlar, reklamlarınızı oluşturur, sonuçları takip eder ve sizi başarıya ulaştırır.

• Reklamlarınız yayınlanıp veriler oluştukça kampanyalarınızı takip eder ve sürekli optimizasyonlar yaparlar.

• Doğru hedeflenmiş ve iyi optimize edilmiş kampanyalarınız sayesinde hedeflerinize ulaşarak kazanmaya başlarsınız.

google-siralama-faktorleri

Neden İDA Consulting ile çalışmalısınız?

Google’da eğitim alarak onaylanmış, Google ile yakın işbirliği içerisinde olan, en son trend ve analizlere öncelikli erişebilen Google Partners ajansları, müşterinin AdWords ile internette ayrıcalıklı başarı elde etmesine yardımcı olur. Sertifikalı Partner Ajans olan İDA Consulting, Google ile sürekli iletişim halindedir. Uzmanlarımız sizin için en doğru kampanyaları oluşturacak ve en doğru şekilde yöneteceklerdir.

Ulaşmak istediğiniz hedeflerinize göre bütçenizi belirleyin ve Google’da bir adım önde olmak için hemen bizimle iletişime geçin.