Mirage Park Resort Otel Fotoğraf Çekimi

Otel fotoğraf çekimi hizmetlerini alabileceğiniz bu alanda uzmanlaşmış ve işi sektörün tüm detaylarına hakim bir uzmanlıkla yaparak otelinize değer katacak tek kurum olarak İDA Consulting dikkat çeken işler yapmaya devam ediyor. Türkiyenin en prestijli otellerinden, aynı zamanda Antalya Göynük ilçesinin en büyük oteli olan Mirage Park Resort Otel de İDA Consulting otel fotoğraf çekimi hizmetlerinden yararlanan oteller arasına katıldı.

Mirage Park’ın Yenilenme Süreci

Yakın bir zamanda asıl sahiplerine dönen Mirage Park Resort Hotel, geçtiğimiz kış sezonunu yenilenerek geçirdi. Bu yaza da yepyeni bir görünüm, eskisinden çok daha temiz ve ferah bir konaklama alanı ve bütün eksikleri giderilmiş kompleks bir tesis olarak merhaba dedi. Mirage Park yenilenmenin enerjisi ile güzelleşen mekanlarını duyurmak için fotoğraf çekimleri yaptırmaya karar verdi ve otel fotoğrafları konusunda en iyi olarak bilinen İDA Consulting ile anlaştı.

İDA Nasıl en iyi olmayı başarıyor?

Çünkü İDA Consulting kurulduğu günden beri ağırlıklı olarak turizm sektöründe ve özellikle oteller ile çalışıyor. Türkiye’nin en iyi otellerine web sitesi, online rezervasyon sistemleri, ihtiyaca özel yazılımlar, kurumsal kimlik tasarımları, sosyal medya hesap yönetimi, kurumsal danışmanlık, marka değerlendirme, fuar standları gibi bir çok konuda uzman desteği sağlıyor. Ayrıca İDA Consulting Genel Müdürü Uğursal Uğur un da otel yöneticiliği geçmişi ve kurumsal danışmanlık fikirleri sayesinde ayrıcalıklı bir hizmet ortaya konabiliyor.

Otel Fotoğraf Çekimi Neden Uzmanlık Gerektirir

Evet otel fotoğrafları çekmek için usta bir fotoğrafçıdan çok usta bir otel fotoğrafçısı gerekir. Çünkü oteller için çekilen fotoğrafların kullanılacağı alanlar ilanlar, reklamlar, kataloglar, web siteleri ve web marketing işleridir. Bu alanlarda hangi tür fotoğraflara ihtiyaç duyulduğunu bilmeyen, bu hizmetleri vermeyen bir yapıdan işe yarar bir otel fotoğrafçılığı beklenemez. Otelin ne tür fotoğraflara ihtiyaç duyacağı hangi alanların ne tür tanıtımlarının yapılma ihtimalinin olduğu konusunda bilgili olan ve uzman fotoğrafçı ekibine sahip bir kurum ile otel fotoğraf çekimi yapılmalıdır.

Eğer siz de otelinizi en güzel şekilde yansıtacak bir fotoğraf çekimine ihtiyaç duyuyorsanız hemen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak İDA uzmanlarından destek almayı deneyim.

İDA Consulting resmi web sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.