Moovit ile beklemeye ve kaybolmaya son.

Mobil dünyada her geçen gün hayatımızı kolaylaştırıcı uygulamalara bir yenisi ekleniyor. Bilmediğiniz bir şehre ya da ülkeye gideceksiniz ve burada hangi araçla ve nasıl gideceğinizi bilmiyorsunuz. İşte Moovit tam bu noktada size bu konularda yardımcı oluyor. Otobüs, Tramvay ve Metro gibi topla taşıma araçlarının güzergahlarını kalkış ve varış saatlerini uygulama üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kapsamlı şehir haritalarını size en yakın durağı gelecek ulaşım aracı ile ilgili pek çok detay Moovit ile artık cebinizde. Canlı bildirimlerle gidilecek yol üzerinde kaza olup olmadığı ile ilgili detaylı bilgilere de uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Uygulamayı İos, Android ve Windows platformlarından ücretsiz olarak inderebilirsiniz.

Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir ve Kayseri toplu ulaşım araçları ile ilgili bilgi alabileceğiniz şehirler arasında dünya genelinde ise uygulama pek çok başkentte çalışmakta. Dünya genelinde toplam 60 ülke ve 600 şehirden aktif bilgiye ulaşabileceğiniz uygulamanın 20 milyon kullanıcısı var.

Moovit-1