Muhafazakar Otelim web marketing çalışmaları devam ediyor.

Web Marketing  ve SEO çalışmalarında İda Consulting‘i tercih eden Muhafazakar Otelim web sitesinin çevrim içi arama motor reklamları çalışmaları başladı. Özellikle dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google uygulaması olan Google Adwords üzerinden hem arama hemde görüntülü reklam yaparak siteye giden ziyaretçi trafiği artış sağlanması hedeflendi. Bölgesel ve otel özelinde planlanan arama reklamlarının yanı sıra genel banner kampanyası ile de Google Görüntülü Reklam Ağını kullanarak firmanın marka bilinirliği çalışmaları yapılmaya başlandı.

Ayrıca www.muhafazakarotelim.com web sitesinin organik aramalarda da ilgili anahtar kelimelerde istenilen en üst sıralarda arama yapan kullanıcılara gösterilmesi için öncelikle site içi SEO çalışmalarına hız verildi. SEO çalışmaları kapsamında sayfanın mevcut yapısı incelendikten sonra yazılım ayağında yapılabilecek SEO güncellemelerine başlandı ve sitenin ilgili anahtar kelimelerde rahat görüntülenmesi için kaliteli içerik yazım çalışmalarına başlandı.

Marka bilinirliği çalışmaları kapsamında Google Görüntülü Ağlarda kullanılmak üzere 9 farklı boyutta banner çalışmasına yer verildi. Bu çalışmalar genel imaj çalışması olarak yapıldı. İlerleyen süreçte otel bazlı da yapılarak başlanacak reklamlarda yeniden pazarlama etiketleri kullanılarak ilgili kullanıcılara ilgili reklamların gösterilmesi hedeflenmiştir.

muhafazakar-160x600

 

muhafazakar-300x250

 

 

muhafazakar-468x60