Ramada Plaza Antalya Web Sitesi Yayında!

Ramada Plaza Antalya lüksüne ve kalitesine yakışır özgün ve sıra dışı arayüz tasarımı, HTML5, CSS3.0, javascript, jquery, asp.Net MVC Framework alt yapısıyla hazırlan yepyeni İDA CMS ile Full SEO ve mobil uyumlu web sitesini yayına aldık.

Hız Performansı ve SEO Uyumu

Özellikle görsellerde kalite kaybı yaşamadan açılış hızını minimum düzeyde tutarak arama motorlarının performans ölçütlerinden en iyi puanı alabilecek şekilde geliştirilen Ramada Plaza by Wyndham Antalya yeni web sitesi, aynı zamanda her bir sayfanın tamamen SEO uyumlu yapılandırılmasını saylayacak ve belirli anahtar kelimelere yoğunlaşmayı kolaylaştıracak şekilde hazırlandı. Yeni İDA CMS ile alt yapısı çok daha güçlü web siteleriyle hizmetinizdeyiz.

Bütün Dillerde Aynı Anda Yayın

Bütün otellerin web sitelerinde yaşadıkları temel problemlerden bir tanesi de yabancı dil desteği ve yabancı dillerde yayın yapan sayfaların ve diğer içeriklerin kolaylıkla düzenlenip düzenlenemeyeceği problemidir. Ramada Plaza Antalya, yeni web sitesi sayesinde böyle bir sorunu hiçbir zaman yaşamayacak. Bütün dilleri tek bir yönetim panelinden aynı sayfa üzerinden kolay ve anlaşılır bir şekilde yönetilebilecek.

Ramada Plaza Antalya’ya, İDA Consulting’in deneyimli ekibini tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Ramada Plaza Antalya Hakkında

Ramada Plaza Antalya’da Her Şey Bir Arada…

Ramada Plaza Antalya tatil ve iş seyahatlerinizi konfor, lüks ve eğlence ile buluştururken, bir taraftan da sizi tarihin içinde büyülü bir gezintiye davet ediyor.

Akdenizin Toros dağlarıyla kucaklaşıp göz alabildiğince uzandığı yerde Antalya’yı bir dantel gibi işleyen doğa harikası falezlerin üzerinde denize sıfır, ultra her şey dahil konsepti ile resort tadında, şehirle iç içe yeni bir tatil deneyimi sizleri bekliyor.

Ramada Plaza Antalya, Antalya şehir merkezinde Fevzi Çakmak Caddesi’ndedir. Konum olarak; Suna-Inan-Kirac Kaleiçi Müzesi 800m, Antalya Tramvay 1200m, Murat Paşa Camii 1700m, Atatürk Spor Salonu 200m, Işıklar Caddesi 150m, Kaleiçi Yat Limanı 1000m mesafede bulunmaktadır.

Tesis, 240 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlarken; 3 adet restoran ve 3 adet bar ile birçok lezzet alternatifini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. SPA merkezinde Türk hamamı, sauna, buhar odası, jakuzi ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Açık yüzme havuzu, kapalı havuzu ve açık/kapalı çocuk havuzunda yüzebilir; mini kulüp ve aktivite imkanları ile eğlenceli bir tatil geçirirken toplantı ve balo salonlarında her türlü organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

Takip edebileceğiniz sosyal medya kanalları ve web sitesi;

Web Sitesi: www.ramadaplazaantalya.com
Facebook: www.facebook.com/antalyaramadaplaza
Instagram: www.instagram.com/antalyaramadaplaza

Siz de web sitenizi yenilemek ve Ramada Plaza by Wyndham Antalya’nın sahip olduğu ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsanız İDA Consulting‘le iletişime geçmek için buraya tıklayın!

ramada-plaza-by-wyndham-antalya-2 ramada-plaza-by-wyndham-antalya-konaklama ramada-plaza-by-wyndham-antalya-konaklama2ramada-plaza-by-wyndham-antalya-iletisim