Saphir Hotels Web Sitesi Yayında!

Saphir Hotels: 2008 yılında Tarihi Karaburun koyu kenarında açılan Saphir Resort & Spa ile 1988 yılında tarih ve kültür zenginliği ile çevrili olan Alanya-Konaklı mevkiinde açılan Saphir Hotel & Villas tesisleri ile Akdeniz’in denize sıfır kıyı otelleri olup oldukça elit ve konforlu tesislerdir.

Geniş bir alana kurulu olan Saphir Resort & Spa; 4 adet panaromik misafir asansörlü binası, çeşitli aktivite alanları ve yemyeşil bahçesiyle misafirlerine huzurla geçirebilecekleri bir tatil alanı sağlamaktadır.

Çok büyük bir alana kurulu olan Saphir Hotel & Villas; otel binaları, villa yapıları, botanik bahçeleri, geniş iskelesi ve çok çeşitli aktivite alanlarıyla misafirlerine keyifle geçirebilecekleri eğlenceli bir tatil alanı sağlamaktadır.

Saphir Hotels, logo ve kurumsal kimlik yenileme çalışmaları, yeni web sitesi tasarım ve yazılımı, web marketing ile sosyal medya hesap geliştirme ve yönetimi için İDA Consulting ile yola çıkmaya karar verdi. Saphir Hotels’e İDA Consulting’in deneyimli ekibini tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Takip edebileceğiniz sosyal medya kanalları ve web sitesi;

Hotels Facebook: https://www.facebook.com/saphirresorts
Hotels Twitter: https://twitter.com/saphirhotels
Hotels Instagram: https://www.instagram.com/saphirhotelsofficial

Saphir Resort & Spa Facebook: https://www.facebook.com/saphirresorts
Saphir Hotel & Villas Facebook: https://www.facebook.com/saphirhotels

Siz de web sitenizi yenilemek ve Saphir Hotels’in sahip olduğu ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsanız İDA Consulting‘le iletişime geçmek için buraya tıklayın!