STH Travel EMITT Standı İDA Tarafından Yapıldı

images

2014 yılında, 71 ülkeden 4000 katılımcı ile TÜYAP Fuar alanın mevcut salonlarının neredeyse tamamı kullanılmıştı. 73.500’ü tatilci olmak üzere toplam 136.000 kişinin ziyaret ettiği EMITT fuarında, Türkiye’nin belli başlı tüm seyahat acentaları, tur operatörleri, otelleri, 200’ün üzerinde beldesi ve 71 ülkeden yüzlerce katılımcı yer almıştı.

Bu yıl 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde, dünyanın 5. büyük turizm fuarı konumundaki EMITT Fuarı, 19. kez ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Fuar Standınız, katılım gösterdiğiniz fuarda, fuar süresince kullanacak olduğunuz ofisiniz ve showroomunuzdur.

İDA Danışmanlık, 10 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile, her türlü fuar standını maksimum kalite / minimum maliyet bileşkesini yaratıp müşterilene sunmaktadır. İlgili fuarın özelliği ve firmaların bütçe ayarlamalarına göre, özel ahşap stand, maksima stand, modüler sistem fuar stand hizmetleri veren İDA, 12 metrekareden, 1250 metrekareye kadar, anahtar teslim fuar standlarını müşterilerine sorunsuz bir şekilde teslim etmiş, fuarlarının başarılı ve kazançlı geçmesini sağlamıştır.

21 Ağustos 2007 tarihinde 5608 numara ile TÜRSAB-A grubu işletme belgesi ile kurulan STH Turizm Organizasyon ve Danışmanlık Şirketi, kuruluşundan bu yana turizm, toplantı, yurtdışı organizasyon, kongre ve organizasyon (Mice; Meeting, Incentive, Congress, Event) alanında hizmet vermektedir.

Bu sene de fuar stand tasarımında İDA Consulting’e güvenen STH Travel, 5. Salon – 529 numaralı standında siz değerli misafirlerini bekliyor olacak.

STH (2) STH (1)

STH (3) STH (4)