Tripadvisor Connect İle Otel Web Siteniz Bir Satış Portalı Olarak Sunulacak.

tripadvisor for business 75 black logo

Tripadvisor’un çok yakında hayata geçireceği en yeni pazarlama projelerinden biri olan TRIPADVISOR CONNECT, otelcilere bir seyahat portalı gibi Tripadvisor fiyat sorgulamasında yer alma fırsatı verecek.

2013’ün 4. Çeyreğinden itibaren Tripadvisor işletme kayıtları abonesi oteller, tripadvisor profilinde müsaitlik durumunu gösteren bir bağlantı ekleme imkanı elde edeceklerdir. Tripadvisor, Web Reklamcılığının önemli yapıtaşlarından biri olan ve Google Adwords tarafından çok daha yaygın olarak kullanılan TBM (Tıklama başına maliyet) yönetimi ile bütçe ve masrafları tam anlamıyla kontrol etmeye imkan sağlıyor olacak.

Tripadvisor Connect ile işletmenizi web’de daha satılır hale dönüştürmek çok kolay. Aşağıdaki kriterler sağlandıktan sonra Tripadvisor Connect ile tesisiniz kendi rezervasyon portalını bir seyahat ve fiyat karşılaştırma sitesinde görünür kılacaktır.

 

Özellikle çeşitli nedenlerden dolayı otel web sitesi üzerinden rezervasyon yapmaya yatkın tatil talepçisi kitleye daha kolay ulaşabilmek için atılmış olan bu önemli adım ile Tripadvisor, online pazarlama konusunda yeniliklerle adından sıkça söz ettireceğe benziyor.