UTAŞ Defense Web Sitesi Yayında!

UTAŞ, silah tasarımı mühendislik ve OEM üretim konusunda uzmanlaşmış bir Türk şirketidir. Tüm çalışanları ile birlikte ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak, zamanında doğru ve eksiksiz ürün ve hizmet sunmaktır. Pompalı (UTS 15) ve yarı otomatik (XTR 15) av tüfekleri ile kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamıştır.

UTAŞ Defense’in yepyeni web sitesi İDA farkı ile yayında. UTAŞ ile; Kendine Özel E-Ticaret Sistemi barındıran, HTML5, CSS3.0, javascript, jquery, Full SEO ve mobil uyumlu responsive yapıdaki web sitesinin yanı sıra sosyal medya yönetiminde de işbirliği içerisindeyiz.  UTAŞ’ın logo ve kurumsal kimlik tasarımına da imzasını atan İDA Consulting, katalog-broşür tasarımlarından üniforma ve promosyon malzemeleri tasarımlarına kadar firmanın ihtiyaç duyduğu tüm materyalleri yenilemiştir. Fabrika ve ürünlerin fotoğraf ve video çekimleri ile birlikteliğimizi bütünleştirdiğimiz UTAŞ Defense’e İDA Consulting’i tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

UTAŞ Defense Hakkında

UTAŞ, silah tasarımı, mühendisliği ve OEM üretimi konusunda uzmanlaşmış bir Türk şirketidir. 2006 yılında kurulan UTAŞ’ın merkez ofisi ve fabrikası Antalya’da bulunmaktadır. Utaş’ın Amerika Birleşik Devletleri’nde de bir satış ofisi ve üretim tesisi mevcuttur.

Utaş kuruluşunun ilk yıllarında Türkiye’de bulunan tüfek üreticilerinin Amerika ile bağlantı kurmalarını sağlayarak, bu firmaların tüfeklerinin ihracatını gerçekleştirirken, 2011 yılının sonlarına doğru tamamlamış olduğu projesi UTS 15 pompalı av tüfeğinin piyasaya çıkmasıyla kendi ürününün ihracatı üzerine yoğunlaşmıştır. Şirketimiz tasarımları ile en iyi ateşli silah tasarım şirketleri arasında bulunmakla birlikte 2006 ve 2007 yıllarında NRA’nın American Rifleman Dergisi tarafından “Yılın Silahı” adaylığına layık görülmüştür.

UTAŞ mükemmel tasarımlarıyla ödüller kazanmaya devam ederken şirketin kalbi yeniliğe dayanmaktadır.

Takip edebileceğiniz sosyal medya kanalları ve web sitesi;

Web Sitesi: www.utasarms.com
Facebook: www.facebook.com/UtasDefense
Twitter: www.twitter.com/UtasDefense
Instagram: www.instagram.com/UtasDefense

Siz de web sitenizi yenilemek ve UTAŞ Defens’in sahip olduğu ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsanız İDA Consulting ile iletişime geçmek için buraya tıklayın!

utas