Yakup Zere Makine, ZerKon Konveyör Markasını İDA Consulting’e Teslim Etti

Yakup Zere Makina San Ve Tic AŞ, ZerKon markasını ön plana çıkardı. Konveyör üretimini gerçekleştireceği ZerKon markası ile piyasada kendine özel bir yer edinecek olan Yakup Zere Makina; logo ve kurumsal kimlik tasarımları, web sitesi tasarım ve yazılımı, web marketing ile sosyal medya hesap oluşturma, geliştirme ve yönetimi için İDA Consulting ile yola çıkmaya karar verdi.

Yakup Zere Makina Hakkında

2009 yılında kurulan şirket CNC torna tezgah konveyörü imalatıyla sektöre adım atmıştır. Yaptığı yatırımlar ile kısa sürede kendini geliştiren firma konveyör sektöründe İLK ve TEK MARKA olmuştur. TSE ve CE belgelerine sahip olan firma sürekli gelişim ve kalite odaklılığa inanan, hizmet kalitesini sürekli iyileştirici ve geliştirici davranışlar gösteren bir kurum kültürüne sahiptir.

Ürünleri, çözümleri ve satış sonrası hizmetleriyle sağladıkları güven ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanları ve müşterileri için değer yaratan bir şirket olmak temel misyonlarıdır.

İşin uzmanı çalışanları ile iş mükemmeliyetini hedefleyerek rekabetçi, güvenilir, kaliteli iş çözümleri sunan bir şirket olma vizyonları ile yurtiçi ve yurtdışı satışlarıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Sosyal Medya Hesapları

Facebook

Twitter

Instagram

LinkedIn