Fame Otel Web Sitesi Yenilendi, Yayında

Fame Otel Web Sitesi

Antalya’nın en sevilen zincir otellerinden Fame Hotels zamanla gelişen ihtiyaçlara cevap veremeyecek hale gelen web sitesini en doğru zamanda yenilemeye karar verdi. Yeni web sitesinin tasarımı, yazılımı ve hazırlanması konusunda İDA Consulting Web tasarım hizmetlerinden destek alan Fame Hotels kısa sürede arzu ettiği yeni, modern ve güçlü bir altyapıya sahip web sitesine kavuştu. Otel web sitesi konusunda sektörün en prestijli firması olan İDA Consulting, Fame Hotels için hazırlanan web sitesi için en kısa sürede gerçek ihtiyaçları belirleyerek kesin çözümler üreten bir sistem geliştirdi.

Tek Sistem 5 Otel

Fame otel web sitesi için hazırlanan online sistem içerisinde birden fazla otelin kolaylıkla tek bir merkezden yönetilebileceği şekilde geliştirildi. Bu sayede otel yöneticileri, herhangi bir teknik destek talebinde bulunma ihtiyacı hissetmeden sitelerinde gerekli gördükleri ve ihtiyaç duydukları bütün düzenlemeleri yapabilecekler. Fame Hotels için hazırlanan otel web sitesi içerisinde başlık, sayfa, yazı, görsel ve kategoriler kolaylıkla değiştirilebilir, düzenlenebilir, yenileri eklenebilir ya da yayından kaldırılabilir şekilde imkanlar sunuyor.

Bütün Dillerde Aynı Anda Yayın

Bütün otellerin web sitelerinde yaşadıkları temel problemlerden bir tanesi de yabancı dil desteği ve yabancı dillerde yayın yapan sayfaların ve diğer içeriklerin kolaylıkla düzenlenip düzenlenemeyeceği problemidir. Fame Hotels, yeni web sitesi, sayesinde böyle bir sorunu hiçbir zaman yaşamayacak. Bütün dilleri tek bir yönetim panelinden aynı sayfa üzerinden kolay ve anlaşılır bir şekilde yönetebilir.

Otel Web Sitesi Güvenliği

Aynı zamanda online satışlara da imkan veren bir online sistem olarak Fame Hotel web sitesi için üst düzey ve sürekli güncellenen bir güvenlik kontrol sistemi oluşturuldu. İDA Consulting tarafından hazırlanan güvenlik sistemlerine ek olarak da ssl sertifikaları ile güvenlik desteklendi. Üstelik herhangi bir olağanüstü durumda hiçbir problem ya da kayıp yaşamadan yayına devam edebilmesi için kolay yedeklenebilir olması sağlandı.

Hız Performansı ve SEO Uyumu

Özellikle görsellerde kalite kaybı yaşamadan açılış hızını minimum düzeyde tutarak arama motorlarının performans ölçütlerinden en iyi puanı alabilecek şekilde geliştirilen Fame Hotels yeni web sitesi aynı zamanda her bir sayfanın tamamen SEO uyumlu yapılandırılmasını saylayacak ve belirli anahtar kelimelere yoğunlaşmayı kolaylaştıracak şekilde hazırlandı.